Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Bądź na bieżąco z informacjami o naszych wycieczkach, wyprawach i ekspedycjach.

W ciągu miesiąca na naszej stronie internetowej pojawiają się najnowsze informacje o odbytych wyprawach i zbliżających się wyjazdach. Publikujemy m.in. galerie z wypraw, ogłaszamy nowe wyprawy a także informujemy na które są jeszcze miejsca. Jeżeli chcesz być na bieżąco o nich informowany, wypełnij formularz zapisu do newslettera. Co 2 tygodnie będziesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości na podany w formularzu adres e-mail. 

Dodając swój e-mail do listy mailingowej naszego NEWSLETTERA - wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych(imie i e-mail) osobowych w celu przystąpienia do usługi Newsletter, rozumianej jako marketing produktów Globtroter4x4 Sp z o.o., a tym samym na otrzymywanie na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacji o wyprawach, wycieczkach, ekspedycjach realizowanych przez Globtroter4x4 Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Zapoznałeś się i akceptujesz powyższe informacje. Newsletter wysyłany jest nieodpłatnie. Z subskrypcji newslettera można zrezygnować w dowolnym momencie.

Jesteś jednocześnie świadomy, że swoją zgodę możesz odwołać w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem twoich danych z naszej bazy. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które będzie dokonane na podstawie twojej zgody przed jej wycofaniem.

Przetwarzane przez nas Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom w żadnej formie.